logo
Norsk Gordonsetter Klub vil avholde Generalforsamling 2021, tirsdag den 2. mars.
Oppdatert 19. februar: Generalforsamlingen blir gjennomført digitalt via Teams

I hht klubbens lover, må innkomne saker være klubben i hende senest 6 uker før møtedato. Dette kan sendes på mail til: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. eller pr post til klubbens adresse.

Forslag på kandidater til valgene må være valgkomiteen i hende/poststemplet senest 5 uker før møtedato.

Vi tar utgangspunkt et på et fysisk møte, men styret må også være åpne for å måtte gjennomføre GF som videokonferanse via Teams el dersom Covid-19 pandemien og de gjeldende smittevernregler som råder når det nærmer seg krever dette. 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!